LETO V DIVADLE

Tábor, kde sa nielen HRÁME, ale aj HRÁME!

Chcelo by si Vaše dieťa vyskúšať, aké je to stáť na javisku a hrať v divadle? Potom sme práve pre neho/pre ňu pripravili divadelný letný denný tábor pod názvom LETO V DIVADLE!

Divadelný tábor LETO V DIVADLE umožní malým aj veľkým deťom vstúpiť do reálneho divadelného sveta plného umenia, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov. Denný tábor je zameraný na rozvíjanie detí a teenagerov v umeleckých zručnostiach ako je spev, tanec a scénické umenia, deti sa budú pod vedením profesionálnych umelcov zdokonaľovať v správnej výslovnosti, v javiskovej reči, v javiskovom pohybe, v technike spevu, naučia sa aj správne dýchať, základy rytmiky a veľa ďalšieho. Počas celého tábora sa budeme venovať aj improvizácii, z ktorej nakoniec vznikne divadelné predstavenie, ktoré predvedieme Vám rodičom, priateľom a známym. Aby bolo divadelné predstavenie úplné, deti si budú vyrábať aj vlastné kostýmy a kulisy.

O Vaše deti bude postarané od pondelka do piatku od 8:00 hod (príchod do 9:00 hod) do 18:00 hod. Tábor vyvrcholí v sobotu generálnou skúškou (od 8:00 do 14:00) a predstavením o cca 16:00 hod.

Počas tábora bude deťom zabezpečený celodenný pitný režim a domáca strava.

Denný tábor LETO V DIVADLE je určený pre deti aj teenagerov. Aktivity budú prebiehať v 2 skupinách, t.j. deti 7 – 10 rokov a teenageri 11 – 16 rokov.

Cena za skvelých 6 dní v LETO V DIVADLE je 190 EUR a cena za stravu je 30 EUR.

Na nižšie uvedenom linku nájdete záväznú prihlášku. Po jej akceptácii z našej strany Vám pošleme informácie k realizovaniu zálohovej platby:

https://forms.gle/uHkuMzEK15v3KDq1A

Ak chcete svojmu dieťaťu pripraviť na leto skvelý zážitok v našom krásnom divadle MALÁ SCÉNA , Sledujte našu stránku, informácie budeme priebežne aktualizovať.

Tešíme sa na Vás 😀

organizačný tím

LETO V DIVADLE

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s